Purebeau Coldblast aparaat

Purebeau Coldblast aparaat

Rohkem vaateid

Product Code: BP.cold

Only 1 left

Availability: Laos

Purebeau Coldblast aparaat

Ole esimene, kes sellele tootele hinnangu annab

925,00 €
või
Kirjeldus

Detailid


Purebeau Coldblast aparaati kasutatakse iseseisva protseduurina või vahetult pärast Fibroblast protseduuri, mõjutades töödeldud piirkonda 4-5 minutit.
Kui soovite kasutada kosmeetilisi kokteile ja geele, on mõjutamise aeg 7-10 minutit.


Külm plasma meditsiinis ja kosmetoloogias kogub hoogu tänu oma ainulaadsetele omadustele ning sellest saab kõrgkvaliteediline alternatiiv süste- ja laserprotseduuridele. Külma plasmaga naha töötlemisel on kahekordne toime - antibakteriaalne ja taastav, mille effektiivsus on kohati suurem võrreldes teiste kosmeetiliste protseduuridega, sellel pole vastunäidustusi ja seda saab läbi viia igal aastaajal.
Protseduuri tulemusel vähenevad kortsud ja pigmendilaigud, armid muutuvad siledamaks, venitusarmid muutuvad heledamaks,tõuseb nahatoonus ja paraneb nahavärv.

Plasma on aine neljas olek ja koosneb osaliselt ioniseeritud gaasist, mis sisaldab aktiivseid radikaale (O3, NO, OH-, H2O2, aatomhapnik).

Värskeimad uuringud on leidnud, et madala temperatuuriga plasma deaktiveerib tõhusalt eluskudedel asuvaid mikroorganisme, kiirendab vere hüübimist, rakkude jagunemist ja haavade paranemist. Kõige huvitavam on just plasma selektiivne toime.

Külm plasma põhjustab raku adhesiooni pöörduvat langust, rakumembraani läbilaskvuse ajutist suurenemist jastimuleerib rakude jagunemist.

Seda kasutatakse naha noorendamiseks ja kortsude vähendamiseks. Seda tehnikat kasutatakse nii iseseisvalt kui ka koos teiste esteetiliste protseduuridega kosmetoloogia valdkonnas.

Uuringud on näidanud, et külm plasma ravib edukalt aknet, rosaatseat, dermatiidi, keratoosi ja küünte seenhaigusi. Peale protseduuri on nahk siledam, näeb oluliselt noorem välja, on parem kosmeetiliste ainete imenduvus.

Koos Purebeau Coldblastiga kõik raviprotseduurid on 5 korda tõhusamad! Rakumembraani läbilaskvuse suurenemise tõttu suureneb kudede vastuvõtlikkus kosmeetiliste preparaatide suhtes märkimisväärselt!


Külma plasma protseduur ei võta palju aega (alates 3 minutist), mõju on kontaktivaba ja valutu. Ja selle tulemusi on raske ülehinnata:
• Moorendamine. Kosmeetiliste nahadefektide kõrvaldamine
• Juba peale paari seanssi on nähtav liftingu effekt
• Armid muutuvad siledamaks. Külm plasma poleerib nahka kahjustusteta
• Akneravi. Kõrvaldage seborrea ilma kahjulikke antibiootikume võtmata
• Seene ravi. Ainult mõne seansi korral hävitab külm plasma seene
• Vistrike ja põletikuliste kollete paranemine. Plasma hävitab kõik patogeensed mikroorganismid.
Lisainformatsioon

Lisainformatsioon

Maitse Ei
Suurus Ei
gp colors Ei
Tootja Purebeau
Värv Ei
Hinnangud
Lipikud

Toote lipikud

Kasutage tühikuid lipikute eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.